Εκτύπωση

Εκλογές Υπηρεσιακών συμβουλίων 2018

  Logo SAS  Facebook

 

ΕΚΛΟΓΕΣ ΥΠΗΡΕΣΙΑΚΩΝ ΣΥΜΒΟΥΛΙΩΝ 2018

Η Συνεργασία Ανεξάρτητων Σχημάτων Εφοριακών,

από τη στιγμή που δημιουργήθηκε, στέκεται:

  • ΚΟΝΤΡΑ ΣΤΙΣ ΠΑΡΑΤΑΞΕΙΣ των κομματικών δεσμεύσεων και της υποταγής

  • ΚΟΝΤΡΑ ΣΤΙΣ ΠΑΡΑΤΑΞΕΙΣ που προσπαθούν να εξαπατήσουν τους συναδέλφους για τη δήθεν “ανεξαρτησία” τους, προσθέτοντας στον τίτλο τους τη λέξη “ανεξάρτητος” ενώ κάθε μέρα τρέχουν πίσω από τα κομματικά αφεντικά τους

Η ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΑ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΩΝ ΣΧΗΜΑΤΩΝ (Σ.Α.Σ.)

  • Δεν υποστηρίζεται και δεν δίνει λογαριασμό σε κανένα κόμμα.

  • Λειτουργεί αμεσοδημοκρατικά, με κοινές αποφάσεις των μελών της.

  • Εφαρμόζει το σύστημα της κυκλικότητας ώστε κανένας εκπρόσωπός της να μην είναι αιώνιος συνδικαλιστής με σκοπό την απαλλαγή από τα εργασιακά του καθήκοντα.

  • Παίρνει αποφάσεις για το συμφέρον των συναδέλφων και όχι για εξαργύρωση κομματικών γραμματίων.

  • Είναι η μόνη παράταξη που έχει υποβάλει στην Ομοσπονδία και στην Υπηρεσιακή Ηγεσία ολοκληρωμένες φορολογικές προτάσεις, όπως επίσης και προτάσεις για τα προβλήματα του κλάδου, που με χαρά μας βλέπουμε να υιοθετούνται και από τις άλλες παρατάξεις, προφανώς ελλείψει δικών τους.

     

Στις εκλογές των υπηρεσιακών συμβουλίων του 2018 ψηφίζουμε

ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΑ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΩΝ ΣΧΗΜΑΤΩΝ ΕΦΟΡΙΑΚΩΝ

Υποψήφιοι της Σ.Α.Σ. για το Α΄ Υπηρεσιακό Συμβούλιο

(ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΑ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΩΝ ΣΧΗΜΑΤΩΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ)

Υποψήφιοι της Σ.Α.Σ. για το Β΄ Υπηρεσιακό Συμβούλιο
  1. ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ-ΙΩΑΝΝΗΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

  1. ΚΑΒΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

  1. ΝΑΤΣΙΚΑΣ ΑΓΓΕΛΟΣ του ΜΙΧΑΗΛ

  1. ΤΣΟΤΡΑ ΑΜΑΛΙΑ του ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΥ

  1. ΒΟΥΛΓΑΡΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ

  2. ΔΕΔΗΛΙΓΚΑ ΧΡΥΣΟΥΛΑ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

  3. ΔΕΡΜΙΤΖΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

  4. ΔΡΟΣΟΠΟΥΛΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

  5. ΘΕΟΛΟΓΙΔΟΥ ΧΡΥΣΑΝΘΗ του ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ

  6. ΚΑΒΒΑΔΙΑΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ του ΕΡΡΙΚΟΥ

  7. ΚΑΖΑΚΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

  8. ΚΑΝΔΗΛΟΓΙΑΝΝΑΚΗΣ ΕΙΡΗΝΑΙΟΣ του ΤΗΛΕΜΑΧΟΥ

  9. ΚΕΦΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ

  10. ΚΟΥΡΕΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

  11. ΚΥΠΡΙΩΤΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

  12. ΛΙΒΕΡΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

  13. ΜΑΛΙΒΙΤΣΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ

  14. ΠΑΝΤΕΛΙΔΟΥ ΕΛΕΝΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

  15. ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ

  16. ΤΣΑΓΚΑΡΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΩΝ

  17. ΦΩΤΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

  18. ΧΑΛΙΚΙΑ ΝΙΚΗ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

 Μπορείτε να το δείτε/κατεβάσετε και από εδώ.